Magazynier

Miejsce pracy: Zawada

umowa o pracę

pensja miesięczna

pełny etat

praca stacjonarna

poniedziałek – piątek,

7:00 – 16: 00

Twoje obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień na magazynie
  • Przyjmowanie dostaw towaru
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Sprawdzanie zgodności towarów przygotowanych do wysyłki
  • Załadunek zamówień
  • Współpraca z działem handlowym firmy
  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Chęć do pracy oraz pozytywne nastawienie
  • Mile widziane: uprawnienie na wózki widłowe

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne i regularne wynagrodzenie
  • Dodatkowe premie
  • Dla aktywnych: kartę Multisport
  • Przyjazną atmosferę w pracy i spotkania integracyjne
  • Nieograniczony dostęp do pysznej kawy/herbaty
  • Codziennie ciepły posiłek
  • Parking dla pracowników

    * - pola obowiązkowe

    Czy chcesz dodać swoje CV?

    Praca magazynier – specyfika pracy w hurtowni stali.

    Osoby na stanowisku magazyniera pełnią odpowiedzialną rolę, która stanowi trzon działania hurtowni stali. Magazynierzy sprawiają, że cały proces przechowywania, zarządzania i dystrybucji materiałów stalowych odbywa się sprawnie i efektywnie. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, posiadają nie tylko umiejętności techniczne i wiedzę o materiałach, ale także zdolności organizacyjne i logistyczne.

    Interesuje Cię praca jako magazynier w naszej hurtowni? Oto cechy, na które zwracamy uwagę!

    Pracujący w hurtowni stali magazynier ma do czynienia z materiałami o dużej wadze i objętości. W związku z tym można wyróżnić kilka specyficznych cech, które są szczególnie ważne w tej roli. Oto kilka zdolności i cech dobrego magazyniera, na które zwracamy uwagę w procesie rekrutacyjnym:

    Znajomość asortymentu

    Dobry magazynier, podejmujący pracę w hurtowni stali powinien posiadać podstawową wiedzę na temat różnych rodzajów stali, ich właściwości i zastosowań. Powinien umieć rozróżnić różne gatunki stali i być świadomy ich unikalnych wymagań dotyczących przechowywania i transportu.

    Zachowanie rozwagi i bezpieczeństwa w pracy

    Ponadto, osoba na tym stanowisku powinna wykazywać się rozwagą i zachowywać bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy. Ze względu na ciężar i gabaryty produktów w hurtowni stali, zachowanie bezpieczeństwa i przestrzeganie bhp jest niezwykle istotne. Dobry magazynier powinien przestrzegać wszelkich przepisów i zasad dotyczących bezpiecznego przechowywania, załadunku i rozładunku materiałów stalowych. Powinien również stosować odpowiednie środki ochrony osobistej.

    Znajomość obsługi maszyn

    Aplikując na stanowisko magazyniera, dobrze widziane jest posiadanie umiejętności obsługi sprzętu – np. wózków widłowych, suwnic, pił. W naszej hurtowni stali często stosuje się ciężki sprzęt do transportu i obróbki produktów. Dobry magazynier powinien posiadać umiejętność obsługi wspomnianych urządzeń w sposób bezpieczny i skuteczny. Musi być zaznajomiony z zasadami ergonomii i technikami manipulacji ciężkimi przedmiotami.

    Precyzja i dokładność

    Ponadto, dobry magazynier to osoba precyzyjna i dokładna. W hurtowni stali każdy materiał musi być prawidłowo zidentyfikowany, oznaczony i sklasyfikowany. Dobry magazynier powinien być dokładny i precyzyjny w swoich działaniach, aby uniknąć pomyłek w zamówieniach i zapewnić dokładne i kompleksowe dane dotyczące stanu zapasów.

    Dobre zarządzanie przestrzenią

    Hurtownia stali to miejsce o dużej powierzchni magazynowej. Dostępne w asortymencie, różne gatunki stali muszą być przechowywane w sposób, który ułatwia ich identyfikację i dostępność. Dobry magazynier powinien umieć efektywnie zarządzać przestrzenią magazynową, organizować i etykietować materiały w sposób logiczny i intuicyjny.

    Znajomość obsługi komputera

    Warto wspomnieć, że dobrze wdziana jest u nas podstawowa umiejętność obsługi komputera. Wykorzystywane przez nas oprogramowanie pozwala na zarządzanie danymi dotyczącymi stanu zapasów, przyjmowanie zamówień i śledzenie przepływu materiałów. Dobry magazynier powinien posiadać podstawową wiedzę i umiejętności w obszarze obsługi komputerów i oprogramowania magazynowego.

    Komunikacja i jeszcze raz komunikacja

    Ostatecznie – magazynier powinien być osobą komunikatywną i nastawioną na działanie drużynowe. W naszej hurtowni stali magazynierzy często współpracują z innymi członkami zespołu – handlowcami, kierowcami i kierownikami. Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy są kluczowe dla efektywnej koordynacji działań i zapewnienia płynnego przepływu materiałów.