Kierowca

Miejsce pracy: Zawada

umowa o pracę

pensja miesięczna

pełny etat

poniedziałek – piątek,

7:00 – 16: 00

Twoje obowiązki:

  • Dostarczanie zamówień do klientów indywidualnych i firmowych
  • Rozładunek zamówień
  • Załadunek zamówień
  • Dotrzymywanie terminów
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Współpraca z magazynem oraz działem handlowym

Nasze wymagania:

  • Terminowość i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca
  • Chęć do pracy oraz pozytywne nastawienie
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne i regularne wynagrodzenie
  • Dodatkowe premie
  • Wolne weekendy
  • Codzienne powroty do domu
  • Parking dla pracowników

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na dane stanowisko.

Zapisz się na naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o najnowszych ofertach pracy w naszej firmie.

Praca kierowca Tomaszów Mazowiecki – hurtownia ULAMEX

Kierowcy rozwożący towary w hurtowni stali odgrywają niezwykle istotną rolę w zapewnieniu sprawnej dystrybucji materiałów stalowych do klientów. Są oni odpowiedzialni za transportowanie i dostarczanie zamówionych produktów w terminie, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami.

Jakie cechy powinna mieć osoba, którą interesuje praca kierowcy c+e?

Kierowcy pracujący w naszej hurtowni stali powinni potrafić skutecznie zarządzać trasami dostaw. Powinni znać drogi i umieć – w miarę możliwości – unikać utrudnień na drodze, aby dotrzeć do klientów w jak najkrótszym czasie. Osoba chcąca zostać kierowcą w naszej hurtowni powinna posiadać umiejętność planowania trasy i dostosowywania się do zmieniających się warunków. Elastyczne podejście jest niezbędne dla efektywnego i terminowego dostarczania towarów.

Za kółkiem jak ryba w wodzie!

Lubisz jazdę samochodem i chcesz zostać kierowcą w hurtowni Ulamex? To świetnie! Pamiętaj jednak, że nasi kierowcy muszą przestrzegać zasad bezpiecznej jazdy i właściwej obsługi pojazdu. Dbanie o regularne przeglądy techniczne, sprawdzanie stanu opon, hamulców i innych elementów, niezbędnych do zapewnienia bezpiecznego przewozu – to jedne z obowiązków na tym stanowisku.

Praca kierowcy w hurtowni stali – skrupulatność to podstawa

Kierowcy rozwożący towary z hurtowni stali są odpowiedzialni za obsługę dokumentacji związanej z dostawą. Wypełniają niezbędne dokumenty, takie jak listy przewozowe, potwierdzenia dostawy, faktury, protokoły odebrania itp. Dbają o zachowanie dokładności i kompletności dokumentów, aby zapewnić prawidłowe rozliczenie dostaw i zagwarantować przejrzystość dla klientów oraz wewnętrznych procesów magazynowych.

Dbanie o załadunek

Kierowcy są odpowiedzialni za właściwy załadunek i rozładunek materiałów stalowych na swoim pojeździe. Powinni stosować się do procedur bezpiecznego załadunku, zapewniając odpowiednie zabezpieczenie towarów i równomierne ich rozłożenie w celu uniknięcia uszkodzeń materiałów i zapewnienia stabilności pojazdu podczas jazdy.

Dobre nastawienie!

Kierowcy w hurtowni Ulamex mają częsty, bezpośredni kontakt z klientami podczas dostaw. Zwracamy dużą uwagę, aby byli oni uprzejmi, profesjonalni i pomocni w obsłudze klienta. Idealnie, jeśli rozumieją potrzeby i oczekiwania klientów, odpowiadają na pytania i udzielają informacji dotyczących dostarczanego towaru.

Brzmi ciekawie? Czujesz, że to stanowisko dla Ciebie? Aplikuj jeszcze dziś!